Új hozzászólás Aktív témák

  • LosBlancosRM

    senior tag

    válasz hekki89 #25 üzenetére

    Több billentyűzet, ami azt tudja, mint amit a gyár(+ skinek). Pár napja a SwiftKey elég szépen bebugosodott, újra kellett raknom(mindig vissza akart jönni a gyári, pedig kikapcsoltam). Note9-en se gondolkozott, szemben az iPhone-nal. Böngésző szintén évekkel van lemaradva. Nincs pl normális adblock, mert "visszára" felugrik a lap elejére. Opera többé kevésbé jó, de az meg új lapon nyit meg sok oldalt, utána nem az előzőre megy, hanem az üres kezdőlapra. Gesztus egy nagy nulla, nem nagyszerű. Majd ha az agyonhypeolt ökoszisztéma minden alkalmazása használni fogja(mint droidon), akkor hozza az elvárt szintet. Bug... Safari a képernyőre fagyott nem is egyszer. :D Szerencsére elkülönítve, mindent a saját rendeltetése szerint használok/használnk, így nem làtom értelmét az ökoszisztémának, igazából még senki se írta le, hogy mi benne a pláne. Note9 3,5 év után is jó telefon volt, sok tekintetben jobb, mint a 13PM, csak hát a legfontosabban nem(aksi). Widgeteknél itt spec azt nem értem, hogy minek van az oldalsó widget sáv. :D Na még1 lemaradás droidhoz képest, a "launcher". Vicc, hogy az appkönyvtárban nem tudok saját mappát csinálni, hanem kutatnom kell, hogy a rendszer hova teszi be random. :DD Az, hogy az ikonok elhelyezése is automatikus, meg se említem. Mókolást S3-mal elhagytam.

    Samsung Galaxy S24 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák