Új hozzászólás Aktív témák

  • dssport

    tag

    SE-128 GB és 6S-32 GB készülékeket használok. Mindegyiken fent van a legutolsó frissítés. A sebességre egyik készüléknél sincs panaszom, pedig erre nagyon kényes vagyok. Nem mondom, hogy mióta megvan pl az SE nem volt frissítés után bugos: gyorsan merülő akku vagy akadozás de vagy megoldódott néhány nap alatt magától vagy egyszer volt egy olyan szélsőséges merülés, hogy újra kellett raknom a rendszert. Nem vagyok egy hardcore user, se fb se insta se semmi ilyen egész nap görgetős bánat. Jut eszembe telefonon nem is játszok. Viszont a levelezés nagyon pörög (több fiók), podcast napi több óra, fotó, telegram, esetenként navi, okos otthon alkalmazás, to-do lista kezelése, Apple music, szótár és amazon bevásárlás kezelése. Erre a felhasználói profilra maximálisan elég mindkét készülék és nem érzem azt, hogy 1 év múlva elfáradnának a jelenlegi rendszerrel sem. Nincs akadás, fagyás. SE üzemideje általában hozza a 2 napot. Ahol rezeg a léc az a 6S kijelzője/felbontása azon már bőven látszik a kor. Viszont 100k alatt (független árat mondok, nem tudom 6s mennyi most függetlenül de mindegy is) Szóval 100k alatt nem találkoztam sebességben számomra megfelelő androiddal. Másik topikban írták a Xiaomi modelleket, azt nem kérem köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák