Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz MikeWazowski #23 üzenetére

    Szerencse az a veszély nem fenyeget hogy elhagyom a kártyát, mivel a személyim mellett van egy kis kínai irattartó cuccban, amit le nem teszek a kezemből :D
    Korábban voltak GMS telefonjaim, azoknál sem éltem a mobilfizetés adta "előnyért", tekintve hogy több vacakolást láttam kereskedelmi dolgozóként és látok vásárlóként a mobilos fizetéssel, mint kártyással. + míg sorban állok, nekem a kezemben van a kárya. Míg más a feloldás meg jóváhagyás meg tököm tudja mikkel szórakozik, vicces ha a terminál nem veszi be a mobilt valami hiba miatt és az illető a kártyája után kutat kínosan, én addig érintem a kártyát, és megyek a dolgomra. :D nem sűrű eset, de én jobban bízom a kártyában, mint a mobilos appban. Tudnám használni azt is, mert van mivel, de nem akarom :N

    k-adi: S20FE snapdragonos verzió, P30Pro ha még kapható, és ki is fújt az értelmes választék.. vagy P40Po és simán megleszel amúgy GMS nélkül, amennyiben nincs életbevágó alkalmazásod, ami nélkül nem tudsz "élni". (kis poén, 2 napja a faces csportok tele voltak a Google állandóan leáll hibaüzenettel.. Jót vigyorogtam rajta...)

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák