Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz #54625216 #4 üzenetére

    A Föld jelenleg felhasznált erőforrásainak pár százalékából már megvalósítható lenne a tartós jelenlét a Marson.
    Egyfelől ezt gondold már át, erős egy kijelentés. Nyilván alá tudod támogatni, a fórum meg mindent elbír. Az ottani, földi léptékkel be sem sorolható finompor problematikáját is megoldja a pénz? A hosszú távú, kozmikus sugárzásét is? Az nem számít, hogy pár palántát meg tudnak védeni, bár a növény genetikai módosulásainak emberre ható következményeiről még mindig nincs infónk. Továbbá magát az embert, az életteret is le kell védeni, a kisebb gravitáció okozta súlyos eü vonzatok sincsenek kiküszöbölve. Ésatöbbi. Ez egyelőre nem elosztási kérdéskör.

    (#5) Acélfarkas, kedvencem, mikor fájdalmas, jól felismerhető tinimagyar szavak jelennek meg sajnos már nagyobb újságok lapjain (képernyőin) is, olyan, elvileg védett helyen, ahol azt gondolnád, hogy nem futsz bele. Pl. bevállt. Anyád.

  • D.Va

    senior tag

    válasz #54625216 #21 üzenetére

    Mondtam én ilyet??? WTF: Azt mondtam, értelmesebb dolgokra lehetne költeni. Nem, nem szegényeknek adni. De pl olyan helyeken lehetne mezőgazdaságot létrehozni, fejleszteni, ahol szükség van rá...
    F*szért értelmetlen dolgokra költenek billiárdokat mikor az űr kolonizálás nem oldja meg a földi problémákat és a Föld szennyezését... Inkább ebbe ölnék ezeket a pénzeket. Az Űrprogram szükséges dolog (Műholdak, stb) de a kolonizálás, nővénytermesztés, stb, egy értelmetlen dolog jelen pillanat...

Új hozzászólás Aktív témák