Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nozs23

    addikt

    válasz Zolik #5 üzenetére

    Mi sztorink vodaval.

    Ceges szamot szerettem volna nevemre venni elofizuval, minden papir kitoltve ehhez, de nem. Nekem van egy 5 eves par ezer Ft-os tartozasom. Ami nem volt, szerencsere megvoltak az emailjeim a befizetett szamlakrol. De, hogy nem, addig en itt nem mozdulok, amig ezt ki nek fizetem megint(!), de meg kiadjak behajtonak is. Mondom egy max. 5 ezer Ft-rol volt szo, aminek befizeteserol volt igazolasom, jah es mellette volt egy kb. 4 eves otthoni szolgaltatasom naluk. Vegul kifizettem, mert rohadt fontos volt minel hamarabb atvinnem a szamot, na de akkor mar nem elofizuval, onnan gyalogoltam a Telekomba, hogy vegyenek at. Lemondtam az otthonit is nagy nehezen. Vigyem be eszkozoket boltba. Bevittem, ezt ide nem hozhatom be, mutatom a papirt amin ott van, hogy vigyem be uzletbe vagy postazzam. O nem tudja atvenni. Mondom engem nem erdekel en itt hagyom. Vegul elvette, igazolasnak adott egy kb post-it cetlit amit alairt? Nevetseges.
    Kozben szuleim akartak kotni nyaraloba veluk netet. 3x. Mondom 3x szopattak be oket, hogy mennek bekotni. Egyszer sem jeleztek, hogy b*szni fog kimenni a mernok, csak nem ment es kesz. Majd utana hivtak bocsanatot kerni es uj idopontot egyeztetni. A nyaralo 200km-re van szuleimtol, tehat hetkoznap, munkaidoben 3x utaztattak meg oket a semmiert.
    Na ezutan pakoltam at az egesz csaladot mindenestol, de meg a kisvallalkozoi/ceges elofizut is elhoztuk.

Új hozzászólás Aktív témák