Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolik

    senior tag

    Nekem vodás optikai netem van amiért 4000 Ft-ot fizetek. T-nél ez havi 6500 Ft ugyan ez a csomag, úgy hogy a voda az ő hálózatukon szolgáltat. Ja igen ugyan ez a csomag pár utcával arrébb T-nél -2.500 Ft...

    Fateromék költöztek és vitték volna a T-s csomagjukat. Direkt leegyeztették előre, persze vihetik, minden rendelkezésre áll. Kiment a szerelő erre közli hogy hát nem tud mit csinálni mert az utcában valami ősrégi réz kábel van (de a helyét se tudják pontosan és rácsatlakozási pont sincs) de azon is max 10 megás netet tudnak adni és a tv is csak az alap csomag lehet. De ha ő (mármint faterom) kiássa az árkot az utcán a kábelig akkor majd vissza jönnek. Fater lemondta az előfizetést mert nem tudják igénybe venni - erre a T küldi nekik a kötbéres számlát hogy mivel lemondták az előfizetést fizessenek x százezer Ft-ot.. utána kb 2 hónapba telt mire felfogták hogy azért nem tudják igénybe venni a szolgáltatást mert a T nem biztosítja a rácsatlakozási lehetőséget és a megfelelő hálózatot az utcában és mint fogyasztónak nem kötelessége felásatni a fél utcát saját költségen.
    A t-nél nagyobb lehúzós bandát nem láttam még!

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

Új hozzászólás Aktív témák