Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (ex)Cat

    senior tag

    válasz wouhn #10 üzenetére

    Én a streaming eljövetele előtt, szintén így szereztem be a szükséges tartalmakat, ebben ugye az is erősen szerepet, hogy nem igazán volt más alternatíva itthon. Aztán a Netflix előfizetéssel már erősen csökkent a letöltött film/sorozat mennyisége, mellé még beugrott az Amazon Prime és most legutóbb a Disney+ és így ezek mellett még csak időm sincs nagyon arra, hogy azt megnézzem, ami előttem van.

    Persze tény, hogy mindig van és lesz olyan, ami épp másik szolgáltatónál elérhető és hát mindre nincs pénz előfizetni (legalábbis nekem), így marad az, hogy időről-időre az egyiket elengedem, a másikat meg előfizetem. Persze ennek ugye megvan az a hátránya, hogy így bukó az új előfizetői kedvezmény. (bár erre azért családon belül lehet megoldást találni egyelőre)

    Én továbbra is azt gondolom, hogy komoly elvándorlás nem lesz innen az áremelések kapcsán sem. Egyrészt mert mindennek emelkedik az ára, tehát ezen azért nem ütközik meg senki, másrészt meg minden egyéb megoldással - ideértve a letöltést is - nagy előnye a streamingnek a platformfüggetlenség és a kényelem. Gyakorlatilag itt abbahagyod, elutazol és a mobilon tovább nézed, vagy akárhol, akármikor. - Persze azt is aláírom, hogy a legtöbben azért nem ezért fizetnek elő, de ez is egy olyan dolog, amit máshol nem kapsz meg.

Új hozzászólás Aktív témák