Új hozzászólás Aktív témák

  • R4E/B

    tag

    Szia Jani bácsi! :)

    Remek és hosszú lett a cikked! Még nem olvastam el, de elfogom mindenképpen. Nekem ez a lap holnap jön meg vagyis az iPon Computertől ezek jönnek:
    -ASUS ROG MAXIMUS IX EXTREME
    -ASUS ROG-STRIX-GTX1080TI-O11G-GAMING
    -INTEL Core i7-7700K
    -CORSAIR Dominator® Platinum Series 32GB (4 x 8GB) DDR4 DRAM 2666MHz C15 Memory Kit (CMD32GX4M4A2666C15)
    -CORSAIR AX1500i Digital ATX Power Supply - 1500 Watt Fully-Modular PSU

    Merlinhardverből ezek jönnek holnap:
    -EK-FC1080 GTX Ti Strix - Acetal+Nickel
    -EK-FC1080 GTX Ti Strix Backplate - Black
    -EK-HDC 12mm Fitting G1/4 - Piros
    -EK-HD PETG Tube 10/12mm 500mm (2pcs)
    -EK Screw set UNC 6-32 30mm (20 pcs)

    Ez kb. most egy olyan rendelés volt ami 36 hónapra vonatkozik, havi szintem fizetem a törlesztést 32000 forintot. :D Tudom, ez már nagyon beteg. Ami az iPonból jön az személyi kölcsönre vásároltam ami Merlinhardverből az pedig készpénzzel lesz fizetve, nemrég volt fizetés, valahogy költeni kell a pénzt valamibe. :)

    Hamarosan ez is jön:
    -ASUS ROG OC Gaming Panel 90MC01Y0-M0UAY0

    Ez nem a Front Base Dual Bay Gaming Panel, hanem az a panel amely alaplaphoz csatolt az ASUS. Példának ASUS ROG Rampage V Extreme, ASUS ROG Maximus VIII Extreme. :)

    Én a teljes rendszert egy ideiglenes házba szeretném rakni, mégpedig ebbe: Corsair Obsidian 750D, meglássuk mi, hogyan fér el, fér be. Ha összejön a másik házra az összeg ami nem egy Corsair Obsidian 900D-nek felel meg, mert az a ház amit terveztem az nem Corsair lesz és nem kínai. :)
    A ház neve Caselabs, ezek egyedi készítésű házak, 100%-os minőséggel, kézzel készítik, ha jók az információim. :) Még nem döntöttem el, hogy a Caselabs házak közül melyiket fogom választani, de az egy biztos, hogy brutális lesz és amint kész én kb. 10 évre terveztem a mostani konfigurációt. Viszont most megyek, mert most jöttem haza. :D Ilyenkor cigi, kávé. :D
    Majd holnap délután leírom az alaplapról a véleményem... :P

    Üdv,
    RampageIV!

    ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

Új hozzászólás Aktív témák