Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    Már csak az sokat dob az élményen és egyben a nehézségen is, hogy fps játéknál (nem tudom ki találta ki a Third person nézetet, remélem eltűnik mire ez a szemüveg kapható lesz boltban) külön mozog a fokusz és a célkereszt.

    Jöjjön!

    Más: Carmackal készült kb egy éve vagy régebben egy valami interjú, amit olvastam és már abban is ilyet barkácsolt magának, de azt még ő csinálta. Vagy az már ez volt, csak rosszul volt megírva az interjú vagy még nem nyilotkozhatott akkor arról, hogy milyen cég csinálja ezt és azért mondta akkor, hogy ő építette a cuccot? Egyébként nem így nézett ki, az tényleg összeszigszalagozott izé volt (:

    maphi666: Aki érzékenyre a sebességre, 3D-re, eddig sem élvezte az ilyen játékokat és érvényesülni sem tudott bennük, szóval nekik mindegy, szerintem.

    Igaz, hogy ez nem csak az fps-t fogja feldobni, hanem remélem feleslegessé teszi a már fentebb szidott Third Person külsőnézetet és megreformálja a felülnézetes játékokat is. A SIMS, a Counter-strike, NFS és a starcraft játékosok is profitálhatna a dologból, de az élményben igazi változást egyértelműen a "beleélős", egyes szám első személy, belső nézetes játékoknál fog okozni és a járműszimulátoroknál. (Kinézek a kanyarban a kocsiból oldalt!)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák