Új hozzászólás Aktív témák

  • REDeath

    őstag

    ha mp alapú számlázás lesz és olcsóbb lesz (mert jelenelg magyarországon enyhén drága a (mobil)telefonálás) akor rám számíthatnak. meg ilye nalapvető szolgáltatásokért is pénzt kérnek. sms értesítés ha hívtak miközbe kivoltál kapcsolva meg ilyenek.. ezek nem kéne hogy csak tmobile vagy csak vodafone kiváltásgok legyenek csak minden szolgáltató szarik rá.
    Ami pedig a legjob lenne, az oylan előfizetés ahol havi fix összegért korlátlanul beszélhetsz de persze nem 20 000 lenne a havi számla.. (ha net esetén megy, telefonálásnál is be lehetne vezetni, csak az már túlságosan emberbarát megoldás lenne.

    plusz én külön utálom a pannont, pedig pannons vagyok de a pannon a legfapadosabb szerintem. barátom 1 éve pannonos és ajándékba kapta azt hogy fél évig hétvégente ingyen hívja a pannonosokat. én mindig is pannonos ovltam, jelenelgi sim-em 5 éve van meg és ezalatt kétszer küldtek 300 ft-ot plusz névnapi köszöntéseket évente. köszönöm nekik ezúton is a nagylelkűségűket.

    Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Új hozzászólás Aktív témák