Új hozzászólás Aktív témák

  • norbertb88

    tag

    Az a jó, hogy úgy szóljátok le a tabletet, h 1napnál hosszabb ideig a 90%otok nem is használta!
    Nekem kb. 1éve van egy 1generációs ipad-em! Hogy miért vettem?? Mert nagyon mobilis, 10óra + akku idő, kiváló tanuláshoz és szórakozásra egyaránt! Ez mellett van egy macbook-om is, és azt kell mondjam, h az utóbbi időben syncron kivül nem nagyon használom a mac-et.....
    Végzős Orvostanhallgatóként 2.éves külföldi hallgatóknak tartok élettan szemináriumot, ami heti szintre lebontva egy durván 40-50diából álló előadást készítek ipad-en! Ez olyan egyszerű a keynote nevű programmal, hogy te otthon pc-n ppt-ben (ha csak nem vagy vérprofi) egy kummával nem csinálnád meg hamarabb! Ráadásul a keynote miatt jóval szebb dolgokat lehet csinálni mint ppt-ben.
    Ami azt illeti azt sem gondolnám, h ez a tablet őrület hamar le fog csengeni, mert a kis csoportomból az emberek 80%-a ipad-el jön órára és azzal jegyzetel! Én sokkal inkább úgy látom, h a laptopoknak vannak megszámlálva a napjai! :K
    Csak azért írtam ezeket a tapasztalatokat hektek, mert szerintem ez annyira más kezelő felület, mint egy pc, laptop, stb., h idő kell míg az ember megszokja, megtanulja a dolgokat tableten! Ezért nem hiteles egy teszt sem, mert aki írja a tesztet, az 1-5nap használat után okoskodik valamit, de ennyi idő édes kevés!
    1hét után egy szövegszerkesztés nekem sem ment volna, de most így 1év után simán megírnék annyi idő alatt egy szakdogát vele, mint a macbook-on! ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák