Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    Az előfizetők számáról: november elején még nem volt 8000 (szerződésszám alapján), október elején pedig 6400 körül volt.

    Egy évere befizettem otthonra egy box-szal együtt... mondhatni próbaképp. De mikor anyám mesélte hogy nagybátyámnál digi van (elsőre nem tudta megmondani hogy milyen, csak aztán kibukott hogy parabolás, mivel kábel nincs)... na amikor megláttam az ottani 2500-as pakkot (+pénz ott is a felszerelés és beüzemelés) azért elgondolkodtam, hogy jobb lett volna-e az. Végülis árban a digi minimál és normál csomagja közt van, ez csatornaszámban is nagyjából így alakul... meglátjuk, hogy mire megy egy év alatt a mindigtv...

    Előbb néztem hogy 1.4 megabit körül van a hbo képe, hát az alig jobb mint a tv2/rtl és lényegesen kevesebb mint az autonómia. Nem túl biztató...
    főleg ha az előfizetéses 2000 ft áron digitális kábelen HBO, HBO2 és HBO Comedy csatornák is vannak.. ami azért nem mindegy (3000 pedig már hd hbo-val 3 csatornájuk) :U

    (#23) Edenyke:
    a szerződés alapján csak fix bejelentett címen engedélyezett a használata.. tudom ez hülyeség, de nem én találtam ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák