Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Erasmus #10 üzenetére

    Mondjuk a korlátoltságot hivatott feloldani az, hogy az analóg lekapcsolása után legalább 3 új mux felszabadul..
    Illetve a dvb-h felszámolásával is lesz új szabad hely.

    Ezekre azért már lehetne jó pár új adót berakni.

    Amúgy a dvb-t-n sugárzott sd tv2 és rtl klub siralmas!
    Az akciójeleneteknél kockásodik.. :(((

    Ellenben pl: a Tűzvonalban 4. évadját végig full hd-ben néztem a dunán, és az nagyon jó volt!

    Azért tegyük hozzá, hogy a jelenlegi olasz műhold kínálat (kb 20euro/hónap a sky-nál), amiben korlátlan sport, mozi és miegymás van, több száz ténylegesen nézhető és nagyon sok tematikus csatornával, amiből már jó pár full hd, simán túl szárnyalja a jelenlegi magyar kábel tv csomagokat.
    De nem szeretnék azon emberek szintjére süllyedni, akik a külföldi lehetőségeket magasztalják, és az itthoni helyzetért sírnak :)

    Kb 15éve csak az olasz műholdat nézem.
    Hozzátenném, hogy kint nagyon erős kampány volt az új szolgálat beindítása előtt és után, mind a közszolgálati, mind a kereskedelmi adókon, hogy tájékoztatni tudják a népeket.

    A mindig tv nem lenne rossz elgondolás, csak élénkíteni kéne a csatorna kínálatot és javítani az sd adások minőségén (ez persze nem az ah hibája, hanem a bérlő csatornáé).
    Persze az rtl és a tv2-nek nem érdeke a jobb minőség, hiszen nemrég volt arról döntés, hogy addig nem kérhetnek pénzt a műsorukért kábelen, amíg szabadon lehet fogni őket analóggal és dvb-t-vel..
    Viszont azzal sincsen tisztában ez a két csatorna, hogy csak addig lesznek a legnézettebbek, amíg ingyen lehet őket fogni!

    A külön álló set top boxok ára viszonylag csökkent szerencsére, főleg, hogy most ezeket még médialejátszós tulajdonságokkal is felruházzák, így már érdemes egy ilyenbe befektetni.
    Bár én heves ellenzője vagyok a különálló set top boxnak, nekem csak beépített tuneres tv-m van, mert minek egy újabb doboz és távirányító..
    Persze ez nem mindenkinél oldható meg.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák