Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    Blogoló leírta, hogy nem fog reklámot nézni, na bumm! De ennyit se pislogtam még, amikor végiggörgettem a hsz-eket, 45 hsz volt és minden ébren lévő nagybetűs és egyéb haljakend lőni kezdett emberünkre. :Y Majdnem túlzásnak érzem, de nem merem kijelenteni, mert nem tudom milyen jelet kaptam anno a nick-em mellé, így aztán.....

    Szóval vegyük már kicsit azt is bele, ha még nem NERPH, hogy szabad vélemény nyilvánítás van, keretek között persze. :R

    A kérdésem az lenne, hogy notebook mobilnettel használva..... ill maga a mobilnet detektálódik nálatok?

    Utóbbi 200 oprendszer telepítése után előbb utóbb mindig kikapcsolom a uBlock-ot desktopon, de a napi 1giga mobilnet mellett nem fogom, nap végére eléggé beszűkül a keret(meló is fut innen). Viszont nekem nem jelzett ez a csík vagy mi. (sajnos egy-két topik miatt bepofátlankodom így is, sorry)

    Szóval van valami állásfoglalás mobilnet/notebook relációban? (amúgy az első hsz minden lényeges elemet tartalmazott, ott kellett volna bezárni gyorsan a blogot) Vagy csak nekem fura ez, hogy miután 10 válaszban szilánkosra taposott gigával fekszik valaki a földön, akkor már nem kéne még 10 bakancsnak a szemgolyóra emelkednie....... :U

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák