Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Polllen #38 üzenetére

    "Nyilván te szeretsz sok pénzt költeni az autóra, ezzel nincs bajom": nem szeretek sok pénzt költeni az autóra, csak muszáj. Kell a melóhoz, mint egy körzeti orvosnak.

    (#39) Jaffa75 "Ha gond van a fékkel az érzed, illetve van kopásjelzős is már!": de a kopásjelző csak azt jelzi, hogy prompt milyen állapotban van. Viszont ha most még jó, de a következő tervezett szervizig már várhatóan nem bírja ki, akkor nálam kuka. Inkább cseréljék ki, minthogy két hónap múlva megint gyalogkakukk legyek. Hiszek a tmk-ban. (tervszerű megelőző karbantartás)

    "A 260-es gumiszett, meg nem átlag...": ezt én is tudom. de nagyon sok autósnak az autó csak hobbi. Ha nem jön össze valami körülmény, leteszi az autót. Én viszont nem tehetem meg, hogy ha hívnak melóból, ne induljak el azonnal.

    "Azt írtad, hogy a Te autódra nincs lemezfelni méretében... télen hogy használják akkor máshol?": nyilván könnyűfém felnivel. Ha nincs lemez, akkor marad a könnyűfém. Amiből van bőven választék, egyedül az opel márkaszerviz árképzése a bicskanyitogató.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák