Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz janeszgol #7 üzenetére

    Azért nem. Egyelőre az Ericsson és a Nokia a fejlesztések éllovasai. Az, hogy a Huawei a szokásos felfújt kínai módon pénzelik ész nélkül az egy dolog, semmit nem találtak ki önállóan én nem tudok róla legalábbis, és van valamennyi rálátásom. Az 5g amit állandóan nyomatnak sem az ő ötletük, és jelenleg kb ott van huawei, ahol szimpatizálnak a kínai termékekkel, vagy nagyon dotáltan adják a termékeiket, mint pl Afrika. Mert ugye azért az nem véletlenül van, hogy jelen pillanatban is az Ericsson/Nasa az elsődleges fejlesztője ennek az iparágnak. A Huawei nagyon szép, de én sem bízom bennük láttam pár "projektjüket".

    A Másik, hogy azért a Nokia a nem minden ok nélkül vette meg az Alcatel Lucentet, amely USA-ban igencsak nívós cég. Ma is. Szóval ott, de ahol az Ericsson ott van nem nagyon lesz Huawei. És ez így is van jól.

    A német támogatás, meg azért járt, mert annak idején a Siemens távközlési szekciója is szerepelt a Nokia, Alcatel, Lucent Siemens közös cégben.

    Olyannyira, hogy még kínában is elég sok Ericsson van, mert annyira nem szeretik a Huawei-t mint amennyire szokás hype-olni.

    Nyilván ahol az állam lenyomja ott Huawei lesz.

    Olyat meg nem nagyon hallottam akár az Ericsson, Nokia, Alcatel, AT & T-vel kapcsolatban, hogy az adott ország hadserege, és Egy pártja tolta volna anyagilag, ilyen mértékben mint a Huawei-t.
    Az egy dolog, hogy Kínában az a mentalitás érvényes, hogy azzal tiszteljük meg az alkotót, hogy ellopjuk az ötletet, és "továbbfejlesztjük" csak azért ez nem elfogadott amúgy a föld 90 %-án.
    Ugye azárt ismerjük, honnan indult a Huawei hálózati részlege, nem onnan, hogy készítetettek egy switchet és írtak rá egy önálló szoftvert. Hanem máshonnan.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák