Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz #40993792 #16 üzenetére

    :R Eddigi telóim mind 4. évük után mentek más-más miatt tönkre (Nokia 3220- akku, és nagy tech ugrás volt körülötte, kellett újabb (4,7 év); Nokia 5530- szoftveres kijelző vezérlés, vagy kijelző (5+ év) és bejöttek a smart telók [lett is egy lumia ennek is már kb 4 éve], de már erre is (5530) azt mondták, a Nokia szakszervizben, hogy "Megpróbálhatják a szoftvert, de ha nem az akkor munkadíj mindenképpen, vagy megpróbálhatják a kijelzőt, de ha megtörik, akkor PÁ, ha szoftver, akkor meg extra munkadíj, és kijelző ára is, és még akkor sem biztos, hogy működni fog." Bármelyik opció a készülék eredeti árának ötöde volt minimum. ... Kevés telóm volt, és szervíz tapasztalatom. De így akkor még mehet +2-3 év, mert alapabb telónak ezek elmennek jól tartva... viszont a kód marad, a teló értéke csökken, a szervizes munkadíjjá nem...
    A fentiek mellett meg még az is benne volt a mondandómban, hogy egy mai 50-75 ezres Androidos is simán bevezetheti, mint ahogy pár már ment az alma szaga után jack-kel, hogy ez "nekik mennyire jó"... Igazából elv megléte ellen írtam, amit. A hivatalos út 1/8-ad 1/5 plusszos eredeti áron nem biztos, hogy mindenkinek a legjobb... de így nem lesz másik opció.

    Ha az lenne, hogy vagy szakszervíz; vagy teljes funkcionalitás, DE vesztett garancia, akkor nincs probléma. De az az irány, hogy "Csak eredeti alkatrész, még ha fizikailag más kompatibilis is, és csak gyári szakszervizes szerelés, akár igényeken felüli szolgáltatásként, jó pénzért, már garancia időn túl is."

    Meg a "megszerelem magam, mert értek hozzá" is megy a kukába.

    Tudom visszakanyarodtam a topikhoz, a korrekciót elfogadtam, de vajon még mai napig gyártásban van az Iphone 5-ös kijelzője? Vajon nincs esély arra, hogy egy nagy raktáruk leég, födrengés, UFO-k miegymás, ami szokott pont azt sújtja?

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák