Új hozzászólás Aktív témák

  • masterful87

    senior tag

    válasz Inv1sus #232 üzenetére

    A fagyi visszanyal?! :DDD

    MÁS:
    Amúgy elolvastam az összes hsz-t, jó látni hogy vannak még ízig-vérig elkötelezett emberek az MS mellett! A mai világban ritka az ilyen.

    De komolyra fordítva a szót: ugye van az UAC, ez a fiókok felügyelete?! És azt én beállítottam legalacsonyabb fokozatra, mert ha csak eggyel feljebb van, akkor minden programnál rikácsol, hogy haver, ezt most komolyan gondoltad? tuti? tényleg elakarod indítani? Hát nem, csak gondoltam megnyitom az ImgBurn-t, már úgyis olyan régen gyönyörködtem a fejlett GUI-jában! :DDD
    Én értem, hogy hasznos ez a riasztgatás, de hogy a fenébe lehetne neki megmagyarázni, hogy a TotalCommandert engedd, az ImgBurn-t is, de még egyszer meg ne kérdezze, hogy szabad-e futniuk???

    (csak mert olvastam, hogy ez a Win7 (legelőször a Vista) egyik leghasznosabb feature-e, és tényleg nem lenne butaság ha riasztana, amikor valami féreg sok millió példányban akarja magát létrehozni a lemezen, habár ugyanígy beriasztana az Avast is aszem, meg tovább megyek, ha valaki rongálni akar, első dolga, hogy UAC-ot kijátsza, gondolom azt is kilehet, semmi se tökéletes)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák