Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyix

    őstag

    válasz Glenda #167 üzenetére

    Ja nem véletlenül vannak beépítve, valaki (1%) talán használja őket, azért. De még mindig nem értem hogy a kínai nyelvtámogatás kivételével, a hangos irányítás, media player és hasonló szemetek kivételétől miért kéne a rendszernek sérülni?

    "Media Player. Nézd meg mit nem tudtak az N editionök."
    nincs rajtuk a legdzsunkább, leggagyibb média lejátszó mind közül... valahogy semmi hiányát nem éreztem amikor kidobtam a telepítőmből többek közt a media playert

    Egyetlen problémát éreztem a szeméttelenített win7-nél ami egyébként betonstabil volt, de még is le kellett szednem, mert az m$ nél pár szerencsétlen idióta megalkotta a parental controlt, még hozzá m$ szokáshoz híven a lehető legidiótábban: nem letilt, hanem engedélyez :DDD tehát ha kiszeded, és ha egy játék használja akkor nem indul el, mert alapon kernelből tilt, és nincs ami engedélyezze. Bár szerencsére kevés olyan fejlesztő van aki olyan hülye hogy felhasználja ezt a nyomott gányolt "technológiát", de sajnos fél év után belebotlottam egy ilyen játékba, és utólag nem lehet feltelepíteni ezt a parental controlt, amit azóta sem használok semmire, és ez igaz a userek 90%-ra is gyanítom.
    Azóta módosítatlan home premiumot használok (mert nem volt kedvem már akkor dvd rw-t írni (mert csak 2x-esen írhatóm van :) ), és hát jópár szaravindóz problémába botlottam azóta.
    Szóval nem a módosítások miatt szar, szar az alapon is :)

    De módosított xp-t 4 évig használtam (nem blek edisönt, hanem olyat amibe updatek voltak berakva amúgy csak kiszedve belőle dolgok).
    Saját módosított vistát is 2 évig használtam, azzal sem olyan gond ami a módosításhoz kapcsolódna, csak az alap vindózhoz alapon hozzátartozó marhaságok.

    Ez a kikapcsolt uac sem tudom honnan jön.. nálatok lehet hogy alap kikapcsolni, de én soha nem kapcsolom ki... a módosításnál sem, sőt a legtöbb rendes előremodolt nagy nevű releaseknél sincs kikapcsolva.

    De nem kéne módosítgatni sem, ha visszakerülne az a kis felület ami win98 óta nincs, ahol ki lehet választani mi nem kell...
    csak hát az m$ is már olyan mint steve jobs, megmondják neked mire van szükséged... mert ők jobban tudják mint te.

    [ Szerkesztve ]

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Új hozzászólás Aktív témák