Új hozzászólás Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    válasz Apollyon #13 üzenetére

    tehát egy már kiforrott, elég nagy támogatottságú böngészőt összehasonlítva egy béta állapotúval, a kiforrott jött i számodra győztesen. az "A" testápoló nedves bőrbe masszírozva 10x annyi vizet zár a bőrbe, mint a "B" száraz bőrre kenve... majd ha lesz akkora múlt a chrome mögött is, mint a ff mögött, akkor meglátjuk.

    memóriahasználat... annyira szeretem, hogy most, a több gigás memóriák korában pár mega használat miatt sír a nép. a memóriakezelés optimális esetben nem a felh. programok feladata, ők mindig annyiba ülnek bele, amennyi van. a többit meg az oprendszer intézze. vagy jobban örülnél, ha a programok pl. a gépben levő 1-2 GB-ból használnának összesen 15 megát, a többi meg ott unatkozna és malmozna? én nem. azért lapátoltam tele a gépe(i)met memóriával, hogy igenis mindig 100%-ig kihasználva legyenek (na jó, nem mindig 100%, néha lehet 98% is :D). viszont amint kell valamelyik proginak egy kis plusz mem, azonnal tudjon kapni.

    nem hinném, hogy a chrome-hoz ne lehetne hamarosan kiegészítőket készíteni. most még lehet, hogy nincsenek. idő kérdése, és ott is lesz minden.

    az utolsó mondatodban benne is van a lényeg: most, jelenleg. pár hónap/év múlva már több is lehet.

Új hozzászólás Aktív témák