Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz Tikakukac #26 üzenetére

    Hát nézd, nem egy ÁzéMájsztertájle kategória, hogy ezt kapja az ember nem olcsón, de a Textar is hasonlóan végezte, pedig az sem a bóvli kategória.

    Hieronymus:

    Pont rossz embert találtál meg ezzel, én mániákus ellenőrizgető vagyok, párom kocsiját is 95%-ban én építettem, tehát tudom, mi fán terem (szerelőhöz is ezért jár ritkán, mert csak szétbasszák a nagy szakik), ahhoz képest egy köpedék motor a barkács kategória, az meg hab a tortán, hogy silány és fos kategóriás termékeket, alkatrészeket nem veszek. Az viszont elmondható, hogy a márkát ha megfizeted, akkor sem kapsz adott esetben minőséget, hanem szemetet, ezzel arányosan pedig ott a meghibásodás lehetősége, hiába ellenőrizgetsz óránként... Van egy teljesen egyedi épített motorom, szó szerint maradékokból van összerakva, érdekes módon semmi baja nem volt eddig (egy szivárgó teleszkóp cserén kívül, ami már úgy került alá), pár rúgásra indul rosszabb napján is. Tehát ez is egy példa arra, hogy vehetsz bármit, ha el akar romlani, el is fog, és nem feltétlenül a karbantartás elmulasztásának az oka a jelentkező hiba.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák