Új hozzászólás Aktív témák

  • troviko

    senior tag

    válasz Dr. Akula #18 üzenetére

    Én azt elhiszem, de attól még ez a nagyon kis szelet is több milliós tábort jelent világszerte. Azok pedig, akik használt veszik a plusz kapcsolóknak a billentyűzeten, valószínűleg több tízmilliós tábort.
    Az, hogy TE nem, az már a te dolgod, és még egyszer mondom, nem NEKED kéne megmondani úgy nagy általánosságban, hogy mi a baromság.
    Még ha egy annyira kicsi táborról beszélnénk, ami nem képes eltartani az iparágat, na arra talán azt mondom, hogy még igazad is lenn, de a gamer perifériák piaca él, és virágzik.
    Egyéb iránt szerintem nem nagyobb az a tábor, akinek meg pont, hogy explicit igénye van egy numpad nélküli, kicsi billentyűzetre. Az a skála egyik vége. Nem onnét kiabálva kéne megmondani a skála másik végén lévőknek, hogy mi a tuti.
    Te úgy gondolod ahogy, a világon meg nagyon sok millió ember máshogy. Pont.

    Nem az volt a kérdésem amúgy, hogy hogyan lehet gamer bill a numpad nélküli GPro, valóban vannak olyan e-sportolók, akiknek ez kell, mert 5-10 gombot használnak a billentyűzeten, és kell több hely az egérnek.
    Én azt tartom szégyennek, hogy a numpados verzióra vagy 2 évet kellett várni.

    https://www.oldtech.hu/

Új hozzászólás Aktív témák