Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    Egyet kell, hogy értsek Gabás és Integra kollégákkal. Én is már nagyon régóta NOD32-t, illetve pár éve ESET Smart Securityt használok, 3 gépen is. Gépet alig fogja le, pedig nem mindhárom gép mai darab... Még a Smart Security tűzfal része is csendesen, erőforrászabálás nélkül végzi a dolgát. Ezt az Outpostról nem lehetett elmondani, ezért is volt a váltás. BSOD-ról, és kompatibilitási gondokról én sem tudok mesélni. Viszont az Outpostnál volt ilyen. (Nem szidni akarom. :) ) Amikor áttértem 64bites Vistára, a jól megszokott NOD32+Outpost párost raktam, és pár percenként teljesen megfagyott a gép. Később kiderült, hogy az Outpost volt a ludas. Egészen máshogy viselkedett 64 biten, mint 32-n.
    Smart Securitynél egyedül annyi hibát fedeztem fel, még a 3-as verziónál Vistán, hogy bizonyos időközönként, kb. naponta 1-2-szer, amikor a gyorsindításnál a kettős nyilakra rámentem, akkor lefagyasztotta a tálcát egy 10-20 másodpercre. Aztán a 4-es verzióban már nem volt ilyen hiba.
    Ezek a saját tapasztalatok, átlagfelhasználás mellett, aztán persze simán lehet, hogy vállalati környezetben, ahol több száz gép van, ott kompatibilitási, és egyéb gondok vannak vele.
    Ui.: Egyébként tényleg már egy ideje megjelent a 4.2-es, de lehet, hogy a magyar csak most jött, azért írtak róla csak most.

Új hozzászólás Aktív témák