Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz QwErTy42 #22 üzenetére

    "Ha üresjárat vagy éppenséggel cigi, kaki, pisi, egyéb -szünet van, akkor a kollégáival kellene szocializálódnia és kapcsolatot ápolnia, hogy a munka során is meglegyen a közös nevező és megtalálják a megfelelő hangot."

    Mert evidens, hogy mindenkinek akkor van épp 5 perc szabadideje, mint neked :W :C

    "Ezért tart itt Európa és húz el a rákba Ázsia, mert ott a nettó munkavégzés és a bruttó között gyakorlatilag nincsen különbség,"

    Elég sok tanulmány bebizonyította, hogy a fix 8 óra robotmunka eléggé rossz hatással van a munkavégzőre, a munka minőségére, stb. Nembaj, majd te megmutatod, hogy pl- a Google is hülye, és biztos csaltak, hogy a legjobb munkahely lett már nem először.

    A facebook játék annak van, aki erre vevő, aki nem, fél perc alatt letilthatja. A fész ellen dumálókon meg mindig nevetni kell, hisz ma már divat nem "onlány"-nak lenni, és szerintük mindenki, aki fent van, az debil, hülye, időpazarló, stb. Ez meg amolyan magyar mentalitás, mindenki hülye, csak én vagyok erdei kobold/helikopter...

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák