Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz hallador #19 üzenetére

    kuva sok gépem volt, legtöbbet nem használtam huzamosabb ideig, mert első 1-2 órában elvérzett - ha annyi nőm lett volna mint notebookom, már 10 éve is tolókocsiban ültem volna (((( : -
    hp-ből ami most hirtelen eszembe jut:
    2540p - átmenetileg használtam, fosch a kijelzője
    8540p - imádtam, sokáig használtam
    8560/70p - utóbbit sokáig használtam lg paneles pwm free verziót, végén k_vad upgradet is kapott
    2560/2570p - csak átmenetileg használtam, fosch a kijelzőjük
    820 g1 - szintén átmeneti volt, fosch a kijelzője, - nekem - bazári - a megjelenése
    g2 szintén - ebből már lehet volt fhd ips, talán g1-ből is, nekem hd tn verziók voltak -
    g3 - no ebből fhd ips touch verzióm volt - ha jól rémlik touch verzióban itthon nem is lehetett kapni, nekem mégis volt, magyar lokalizációs -, úgy már korrekt volt, panel nem top kategóriás, de mégsem fosch hd tn, csak átmenetileg használtam próbára
    850 g1/g2/g3, mint az előbbiek, itt viszont nem volt nálam ips verzió, g3 volt fhd tn touch
    2170p - kicsi, aranyos, de a kijelzője fosch ennek is - ebből most is van egy, és 2570-ből is -
    revolve, nehéz ((( : kijelző ips, de csak hd, átmenetileg használtam -

    szóval igen, láttam, itthon, elég közelről, olyat is amit boltban nem kaptál meg, mert egyedi konfig volt
    most a fujival teljesen elégedett vagyok, könnyebb sokkal mint a 8570, kijelzője nagyon jó, billzetben kicsit visszalépés de tud backlitet, masszivitásban ugyanolyan jó, és ugyanolyan kényes a magnesium ötvözet fedlapja, mint a hp-ak az alu fedlapja volt - amit 40-es szériág még kifejezetten karcálló bevonattal láttak el, 60-astól meg sztem bármilyen felületkezelés nélküli natúr alu volt, ami szép volt, de ha csúnyán néz rá az ember attól megkarcolódik ( : -
    a fujiból kiindulva gondoltam, ami már taán 4 éves, és elég oldschool - vastag, kijelző körül nagy káva van, dvd, 2,5-es meghajtó, 60wh körüli akku -, de ennek ellenére 1,7kg, hogy egy mai 13,3 gép ami prémium ligában játszik, és kb keret nélküli kijelzője va, több dolog integrálva és nincs odd-je, már belefér jóval kisebb tömegbe
    de ahogy fetebb mondták valszeg a gg üveg lehet benne a hunyó, illetve erősebb zsanér is amire én tippelek, esetleg anyaghasználat, szép meg jó az alu - nem tudom már abból van-e -, de nehéz

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák