Új hozzászólás Aktív témák

  • -vitya-

    őstag

    válasz Dr. Akula #177 üzenetére

    Nem hiszem, hogy ez nagyot mondási verseny lett volna. Nálunk teljesen nyílt, hogy van 14 fizetési kategória, abból az 3-12-ig használható szakmai embereknek (felső kettő csak nagy mánággáknak, alsó kettő meg olyan tanulmányi szerződéses, meg mittomén kicsodáknak...).

    Ezen belül a senior/expert/architect kategóriák is meg vannak különböztetve (az adja ki a besorolási mátrixot :D ) - és aki egy bizonyos szakmai szint felett van, az NEM KERESHET kevesebbet a saját sávjánál. Igaz többet sem.

    Szóval igen, nálunk a 10-12-es kategória (A senior, exper, architect) bizony átlagban keres ennyit. Nem tudom mennyi lehet a 10-es alsó határa, bevallom, mert én valóban a 12-esben vagyok, de kötve hiszem, hogy csak 300 nettó lenne: mert ha az lenne, akkor a 300 nettó alá be kellene férjen még 9 kategória - ami fizikai képtelenség, szerintem ;-) Szóval maradjunk annyiban, hogy 600-1000e nettó, havonta, ezekben a kategóriákban az átlag. És nem 1-2 emberről beszélek, hanem százakról. Itt ha jól emlékszem kifejezetten a felső szakmai kategóriákról volt szó. Javítsatok ki, ha elsiklottam valami junior szó mellett ;-)

    [ Szerkesztve ]

    -=Витя=-

Új hozzászólás Aktív témák