Új hozzászólás Aktív témák

  • Killing

    addikt

    Mióta a telekom behozta az horribilis árú összesakkozós sz** csomagjait, úgy hogy nekem még a régi Next M + NetPlusz L 1GB (Azaz alapból 1 GB, plusz kiegészítő csomagban 1 GB) csomagom volt. azóta a régi csomaggal (és még sokan hűséggel rendelkező) előfizetők le vannak szarva.

    A kiegészítő adatopciók külföldi felhasználása terén a telekom weboldala egy kicsit homályosan fogalmazott, ezért hívtam az ügyfélszolgálatot.

    Megkérdeztem hogy mind a 2 GB netemet fel tudom-e használni külföldön, 30 perc várokozás után Horst Fuchsot megszégyenítő meggyőző stílusban mondta rá az ügyfélszolgálatos nőci hogy igen, persze, természetesen!

    Nekem az internet a navigáció és a munkám miatt létfontosságú külföldön is, eddig fizettem az EU plusz csomagot ami igaz 300 megát adott, de azt legalább fixen. Kimegyek, nincs net. :Y

    Itthon derült ki hogy először a csomagban foglalt 1 GB fogy el, ami külföldön is használható, utána a NetPlusz L adategyenleg fogy, ami már nem használható roamingban, szóval hiába nem jártam egy percet sem az adott hónapban külföldön és hiába van még 1 GB netem, nem tudom kint használni.

    Hála istennek lejárt a hűség, átmentem a vodafonehoz, ahol a feltöltőkártyás ügyfeleket jobban megbecsülik a Tuti + 5GB net adatopcióval, mint azt aki telekomnál 10 évig fizetett nem keveset. Most a vodával boldogítjuk egymást :)

    Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Új hozzászólás Aktív témák