Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • commanDOS

    senior tag

    válasz degu #119 üzenetére

    A sztorinak van valóságalapja, ellenben igencsak ki van sarkítva.
    Igenis lehet inni, lehet jólérezni magunkat ésszel!!
    Nem egy ismerősöm van, aki a legtöbb buliban benne van, néha K.O. , de legtöbbször csak jó a hangulat, mégis egyetemre jár, mégis be tudja osztani a pénzét, ha éhes tud kaját venni, ha tanulni kell, akkor keservesen de megtudja csinálni....hogy az életben hogy boldogul az a jövő zenéje. Az egyetem ezzel jár, ha tudja az ember ak ötelességeit, ésszel él, akkor buli. Ha nem, akkor elcseszi az életét. Másrészt meg a tanulás meg az állandó számonkérések, vizsgák elég sok stresszel járnak és bizony hétvégenként, vagy alkalmakkor igencsak kellemes lazulni egy kicsit, ha meg durvábbra sikerül, hát istenem....másnak ne okozzunk ezzel kárt és kész. Addig bulizzon az ember, amíg fiatal, mert család melett ezt már nem szabad ilyen mértékben művelni...az már régen rossz.
    Később ezekre a ballépésekre már úgyis mosolyogva emlékszik vissza az ember a barátaival és ha megjön az esze, rászokik a kultúrált alkohol fogyasztásra.
    Az natialkoholisták véleményét meg tisztelni kell és kész, én magam részéről azt vallom, hogy ha jó a társaság és lecsúszik néhány pohár meg felszabadultabban érzi magát az ember, az nem rossz. (persze nem állandóan)

    Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

  • commanDOS

    senior tag

    válasz degu #121 üzenetére

    Az antialkoholista akart lenni, csak siettem, bocs.
    Amúgy mondjál már olyan dolgot, ami nem káros??
    Ma már nemtudsz olyan dolgot enni/inni ami ne okozna valamilyen szintű gubancot a szervezetedben, csak az alkoholról ezt már régen tudják, a többi meg még csak most derül ki... Kólát iszol, csontritkulást kapsz, a gyümölcslé vagy mindenféle vegyianyagból van, amitől akár rákod is lehet, vagy jobb esetben valódi gyümölcsből van, csak épp plusszban tartalmaz egy kis növényvédőt vagy v.mi génmódosított szar. az ásványvíz nemtudod honnan származik, ugyannez a helyzet a tejjel, stb.
    Kajáról meg ne is beszéljünk.

    De mindezek mellett tény, hogy az alkohol káros, ez tény.

    [Szerkesztve]

    Jah és még valami ezekről a szarokról...egy mai ember szervezetében 1000 olyan különféle vegyianyagot, köztük rengeteg mérget mutattak ki, ami 100 éve még nem volt megtalálható egy átlagos emberi szervezetben, Hát ennyi. alkoholt meg már több ezer éve fogyaszt az emberiség. Mértékkel kell inni és kész.

    [Szerkesztve]

    Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

  • dragonfx

    veterán

    válasz degu #130 üzenetére

    Naaaahhhhh :DDD
    Még szép hogy ez a jobbik amiben vagyok.
    Aza rossz ;] ..mondjuk rosszabbik, de van mikor ugymond igazságosabb, értsd amit ténylegesne gondolok, és nem amit hallani akar az adott személy.Nem a gargalizálási állapotót mondom ennek, az már ezen bővne túl van.Ekkor még majdnem józan vagy.

    Mér akarom??mert ne mondja senki néha nem jó rossznak lenni :B

    [Szerkesztve]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • Hunci

    aktív tag

    válasz degu #156 üzenetére

    Azigen !!!!!
    Na ez a massziv alkoholizmus !
    A sztorit olyan mintha egy beteg társabalmat tükrözni ( valahol :U )
    Eléggé tanulságos.

    Nekemis alkoholista volt a nagyapám , s emiatt énsem ismertem meg.
    Mutterom állitja hogy ez genetikailag öröklődik , s hogy ezt nem lehet kezelni , s ezzel a tudattal együtt kell élni .
    Azt viszont soha nem mondta hogy ne igyak .
    Inkább mindig azt hogy tanuljam meg kezelni ,s hogy túlzásokba ne essek.
    Én igy viszonyulok az alkoholhoz. :R

    WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

Új hozzászólás Aktív témák