Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Cifu #11 üzenetére

    A probléma a tesztelésre használt játékokkal van. nagyon előremutató akar lenni a PH de nem jönnek ki objektív és reális eredmények, mivel Vulkan játékból izé... alig van pár darab meg 2019 ben nem is nagyon lesz "A" kategóriás. tehát hogy ez nyomjon latba egy játéktesztnél 50 % -t? hát nem tudom.
    nem igazán érdekel Intel vergődése, örülök, hogy jók az AMD procik, de ha játékmérést csinálunk olyan motorokat használjunk amit valóban tömegeket mozgat. Lásd frostbite, vagy éppen Unreal Engine ezek mellett meg elfér a vulkan is., de nem 4-5 darab játék mellett.

    A cikk jó lett, szép írás, örülök Synthwave térnyerésének. :R
    A játékteszteket szerintem módosítsátok, mert ez egy alternatív jövő vagy bővítsétek a felhozatalt, de ez így nem lehet még mérvadó, kicsit félrevezető.( tudom, hogy így marad)

    A deszka nagyon drága. Ebben az árkategóriában én HEDT ben gondolkoznék, több értelme lenne. Normal Desktop deszkában szerintem 80 K lenne a plafon, 90 K tól indulnak a HEDT lapok, amik mind tudásban mind szolgáltatásokban és a tovább fejleszthetőségben előrébb is tudnak akár mutatni ennél..

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák