Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    válasz eziskamu #29 üzenetére

    Így van! Mármint egyetértek a hibrid felhasználásról regélő jövőképeddel.

    Olvastam a héten az ASUS padfone-ról és a végére arra a következtetése jutottam, hogy amennyiben ezen elfutna valahogy egy rendes szövegszerkesztő, táblázatkezelő, képszerkesztő és a Counter-strike1.6 :DDD , akkor eladnék minden felesleges kütyüt és rohannék megvenni. Viszont bármennyire is elavult az x86, a szoftver, amivel dolgozunk, szórakozunk, stb. nem terem minden évben újra a fán. Használok több, mint 10 éves alkalmazásokat. Most minden legyen átportolva? Jó az az x86. Elterjedt, kompatibilis, stb. Más kérdés, hogy az Intel Atom mire képes fogyasztás terén a sokmagos ARM-ekkel szemben. Most az intel előállt a 22nm-es technológiával, biztos van valami a tarsolyukban, amivel a windows 8-ra várnak. Pláne, hogy vélhetően együtt dolgoznak a microsofttal és nem pedig várakoznak rá, mint az ARM-es versenytársak (:

    (Egyébként nem tudom, mitől elavult az x86, mint architektúra? OK van újabb, az amdx64 jobb is, de biztos hogy kell nekünk mindenből mindig az új? Biztos, hogy ami új, az jobb? Más szó: hatékonyabb?)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák