Hirdetés

2018. október 22., hétfő

Gyorskeresés

(#1) tomtyi

tomtyi
(PH! kedvence)

A BeLin, a magyarok által fejlesztett Beszélő Linux a felhasználóknak szintén ingyenes, nem egy évre, hanem nagyjából addig, amíg a Linux ingyenes lesz, ráadásul már tíz éve.

乾屎橛 Hobbyjúzer vagyok. People liked NASCAR because the constant crashes made it exciting, and this gave me an idea. Bill Gates on Microsoft Windows

(#2) dajkopali válasza tomtyi (#1) üzenetére

dajkopali
(HÁZIGAZDA)

ahogy emlékszem rá, az alapítvány azt is támogatja és népszerűsíti

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#3) tomtyi válasza dajkopali (#2) üzenetére

tomtyi
(PH! kedvence)

Persze. Csak azért rakom ide ezt is, mert Linux :DDD hogy akit érdekel, lássa, mindig ingyenes lesz, azaz később sem kell fizetni érte, ráadásul magyar.

乾屎橛 Hobbyjúzer vagyok. People liked NASCAR because the constant crashes made it exciting, and this gave me an idea. Bill Gates on Microsoft Windows

(#4) -AD4M- válasza tomtyi (#3) üzenetére

-AD4M-
(tag)

szerintem a célcsoport nem fogja látni :U

Allons-y!

(#5) tomtyi válasza -AD4M- (#4) üzenetére

tomtyi
(PH! kedvence)

Ha ezt nem, akkor az alapcikket sem „látta” előtte. Nem gondolod? A vakokat segítő számtech eszközök fejlesztői között szép számmal vannak vakok. A BeLin egyik fő fejlesztője, Hammer Attila maga is vak.

(#6) atike

atike
(PH! nagyúr)

...és mi lesz egy év múlva...? :U

(#7) Dhampir

Dhampir
(PH! félisten)

Üdvözlendő.

(#8) Béééla

Béééla
(őstag)

Nincs tökvéletlen beépített nagyító? Vagy felolvasó? (az mondjuk lehet erősen angolosan dolgozik)

Bélabá

(#9) cskv válasza Béééla (#8) üzenetére

cskv
(tag)

Szerinted a beépített felolvasó tud ilyet?

(#10) Aweriot válasza -AD4M- (#4) üzenetére

Aweriot
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

:O

"War doesn't determine who's right - only who's left." Bertrand Russell

(#11) Béééla válasza cskv (#9) üzenetére

Béééla
(őstag)

Azért kérdem mert szerencsére egyikre sincs szükségem.

Bélabá

(#12) tomtyi válasza atike (#6) üzenetére

tomtyi
(PH! kedvence)

Azt hiszem, ez még mindig érvényes.
„And as long as they're going to steal it, we want them to steal ours. They'll get sort of addicted, and then we'll somehow figure out how to collect sometime in the next decade.”

(#13) cskv válasza Béééla (#11) üzenetére

cskv
(tag)

Ahány vakkal beszéltem, mind a JAWS-ot dícsérte számítógépre, és a horribilis árától rettegett. A beépített windows-os kb csak felolvas egy előre kijelölt szöveget.

Telefonos fronton jobb a helyzet a beépített dolgokkal, plusz a Siri/Google Assistant is nagyot dob az egész használathatóságán.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.