Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz Barthezz2 #32 üzenetére

    Ja hogy te most eldöntötted, hogy én mit gondoltam, sőt, hogyan állok a hozzá a dolgokhoz.

    Nem, nem az asszonyt baszogatta a tiszti főorvos, hogy ki kéne menni 50 km-re a munkahelyéhez egy szar hűtőtáskával, mert a védőoltások az áramkimaradások miatt megromolhatnak (nem volt egy perc áramkimaradás sem arrafelé). És nem, nem emiatt volt káosz, mert csak az asszonynál és a takarítónőnél van kulcs (ő a másik irányban lakik odébb), a polg hivatalban meg nincs (!) (én csak azon filóztam, hogy tűz esetén mit csinálnak?). Az út sem volt takarítva, nem is ajánlotta senki, hogy elinduljunk, igazából nem is megkésve kéne odafönt pattogni és mindenkit berendelni. A takarítónő Voda használó, tehát nem tudtuk elérni, a polgi dettó, össze-vissza kalimpált az ember, mire meg tudta oldani a dolgot valamennyire.

    Tudom, ez ezzel együtt jár, de te szimplán eldöntötted az előbb, hogy én a hátsó szándékot keresem mindenben, meg köcsögmagyarhülyegyerek vagyok és miattam tart ott az ország, ahol. Hát ne haragudj, de #$đТ`Ł.
    Tizenkilenc éves korom óta (tehát tizenhárom éve) folyamatosan fehéren dolgozom, még táppénzen sem voltam, fizetem az adót, tankolok, blabla... biztos miattam tart ott az ország, ahol.

    Úgy kompletten kimoderálhatod az egész hozzászólást, nem bánom. De ahhoz előbb el kell olvasnod.

    szerk: egyébként én szimplán azon csodálkoztam ,hogy a mikro net ment. Nem hittem volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák