Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz Kékes525 #29 üzenetére

    Én azért hoztam fel ugyan úgy elméletet, mert te kezdted ebbe az irányba vinni a dolgot.
    Ezzel próbáltam rávilágítani, hogy miért értelmetlen elméletet és zs+1 technikát összehasonlítani.
    Engem ez a rész "zavar" leginkább: "Úgy is lehet, hogy beszerzel egy fájlt, de az ilyen tárgyaknál arra nincs szükség. Ez a jövő."
    +("Nem üveggyöngyök, hanem nanogyöngyök" ahol anyagot hasonlítasz mérettel. Pont annyira nincs közük egymáshoz mint az elméletnek és a zs+1 technológiának. De ezt valahogy nem vagy hajlandó megérteni, úgyhogy hagyjuk).
    Ez is egy filet tartalmaz, vagy bármi más adatot. Meg mi az, hogy ez a jövő? Mégis honnan a bánatból veszed? Hidd el, ez ZS+1 technológia. És igen, lehet hogy pont ez lesz a jövő, de az eddig látottak alapján csak zs+1 kukában landolt cucc.
    Szerintem nem értjük meg egymást, úgyhogy eléggé értelmetlen tovább folytatni a vitát. :R

    Utolsó mondathoz: Nekem valamiért az jött le, hogy igazából semmit köze a 3D nyomtatáshoz. Szimplán belekeverik a gyöngyöket a nyomtató szálba és kakukk. Azzal nyomtatnak. Kb cementbe is beledobhatok egy marékkal aztán falazok vele. A cikk toták kesze kusza 0 konkrétummal. Szokásos feltaláltuk a jövő akksuját zs+1-ik alkalommal, majd soha többet nem hallunk róla. Mint a már említett zs+1-ik holo tárolóról. Ja de, csak 2 ház ára az író meg az olvasó és 10 csillió terra helyett 5MB kapacitással. De legalább 100 évig jó. De az is csak elvileg.
    Na tényleg abbahagytam, másként látjuk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák