Új hozzászólás Aktív témák

  • sayid76

    csendes tag

    Üdv ! Olyan problémám lenne, hogy ma kivettem a AsRock Z170 Extreme 4 alaplapból az utolsó 3 ramot (cpu hűtő alattit nem piszkáltam.ki se tudnám venni a hűtő miatt. 2x8GB Corsair CMK16GX4M2B3000C15R(Piros) volt A1-B1 ben. a A2-B2 ugyan az a típus csak fekete. Az egész előzménye az volt,hogy lefuttattam egy UserBencmark tesztet .
    https://www.userbenchmark.com/UserRun/27621005
    ami szerint a ramok szarul voltak beállítva az elmúlt 4 évben :\ a videó alapján xml-t megcsináltam. de az újabb teszt ugyanezt az eredményt hozta. Ekkor vettem ki a ramokat és megcseréltem őket -a1-b1 piros a2-b2 fekete. A gép elindult fekete képpel . akkor vissza raktam mindent az eredeti elrendezésbe ,akkor is fekete kép. kivettem A2-B2 akkor jó volt. szóval a probléma!!! hány éves a kapitány..... :D viccet félre téve . most A1-B1 ben van 16 GB azzal működik . viszont ha A2-B2 is vissza tenném .akkor fekete kép. Akár hány verziót megpróbáltam az eredmény ugyanaz. a ramokat külön külön is kipróbáltam A1_B1 variánsban működnek. ha mind a négy bent van akkor fekete kép.. mit rontottam el?

Új hozzászólás Aktív témák