Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    Szerintem borzalom, hogy teljesen elvonatkoztatnak a játéktól.

    Igen tudom, a könyv... de a játékban hosszú évek, poszterek, címlapok, reklámok, és megannyi élményt követően végre karaktereket is tudtunk párosítani a személyekhez (méghozzá baromi súlyos karaktereket, még a marginális mellékszereplők esetében is), erre ez egy nagyon idegen valami.
    A játékban tényleg a legapróbb karakternek is súlya van, és nagyon komoly dialógusok. Annyira kidolgozottak, hogy sok film, sorozat megirigyelhetné, egyáltalán nem vagyok biztos, hogy képes lesz bárki is túljátszani a játékbeli karakterét.

    kb. mintha a Gyűrűk urából csinálnának az amerikaiak egy TV sorozatot és teljesen más lenne mindenki, mint a filmben.
    Mondjuk Gandalf lehetne éppen egy szétgyúrt állat, Legolas a Dwayne Johnson méretű transz, Aragorn a babaarcú cicafiú, Frodo meg a kis tömzsi látens homo, aki hébe-hóba a néger Samuval fajtalankodik, Gollam meg vízilény kis uszonyokkal.

    Nyilván amerika ebből is egy színes szagos fogyasztási cikket akar csinálni, de tartok a cselekménytől is, lévén kelet európai, olyan sztorik vannak benne, amik hozzánk közel állnak és ismerősek, valahol a mi kultúránk része (pl. a lakodalom, a mesevilág, a vidék, az emberek, a dialógusok), ezt nagyon könnyű lehet eltolni más irányba. Bár a vidék talán adekvát lesz, mert ha jól tévedek akkor valahol itt is forgatják.

Új hozzászólás Aktív témák