Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Valami általános jóslást vártam a címtől, de csak egy új világmárka magyarországi piacszerzési bemutatóját olvashattam el, gyárlátogatással egybekötve. Avagy: működött a clickbait :DDD

    (#8) Depression Ha a fő tartalomfogyasztás át is kerül a kis kijelzőkre, a nagyok sem fognak eltűnni. Igény szvsz mindig lesz rá, elvégre egész más érzés filmet és sorozatot nézni nagy képernyőn (moziban meg pláne), nem beszélve pl. a közösségi meccsnézésekről.

    (#24) Piftuka Liberalizmus helyett inkább az anti-konzumerizmus, aka tudatos fogyasztás a jó szó erre. Azaz csak azért nem érdemes tévét venni, mert társadalmi elvárás, esetleg a szomszédnak/szüleimnek/legjobb barátomnak is van.
    Írja mindezt egy laptop + projektor tulajdonú ember. :P

    (#37) LurkerSheik No offense, de ha csak "zaj" kell, akkor arra egy telefon + YouTube (vagy bármilyen, ingyenes streaming) kombó is elég, ráadásul még környezetkímélőbb is. Ha viszont szükséges, hogy a szemed sarkában villódzon is valami, akkor nem szóltam...

    (#40) Gorgonka Elérhetőek, persze, külön jelezés is van rájuk a kínálat böngészésekor. Milyen felületről próbáltad meg nézni őket?

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák