Hirdetés

2017. május 26., péntek

Gyorskeresés

(#1) enemi

enemi
(fanatikus tag)

Nem akarok nyitó hozzászólni,de "a másikon pedig a fotót szerkeszteni" mejbevágott.

(#2) errorcode06

errorcode06
(őstag)

Szóval.

6 főverzió után eljutottunk a valós multitaskhoz. BRÁVÓ! Könnybe lábadt a szemem, ja mégsem...

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#3) JoeYi

JoeYi
(őstag)

hjaj szegények, földbe állnak mint a HTC. Egy ilyen fícsörrel nem lehet eladni többet, egy nagyon szűk hardcore réteg van csak akik telefon méretben osztott képernyőn mókolnak majd. #Szerintem

De nem baj, Az LG a G2 G3 óta nem látja az utat, ha pedig nem megy, akkor nem kell erőltetni. Mikró és TV gyártásban még mindig jók, oda kell önteni a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#4) tDr1v3r válasza JoeYi (#3) üzenetére

tDr1v3r
(PH! kedvence)

Szerintem teljesen jó irány, főleg ha tényleg rálépnek a UX-re is... én várom, pedig eddig nem volt a kedvencem az LG.

最低だ、俺って。

(#5) djkakukk válasza enemi (#1) üzenetére

djkakukk
(fanatikus tag)

A képen a szőke csajszi helyeske; szerkesztgetném... :C :DDD

Ide csak olyasmit lehet írni, aminek a CSALÓK örülnek - Eladó cuccok: djkakukk.hu/shop - A szerencse 99% véres veríték - Az a lényeg, hogy az iPhone-ban is Samsung akku van - A 'bejelentkezés' nem egyenlő a 'privát nézéssel' - OP3

(#6) Rover623

Rover623
(PH! félisten)

"Étel és mozgó GIF mód is érkezik"
:F
Csak én vagyok ilyen maradi, hogy nem tudom mi az, milyen az az "étel mód"?? :B

primus inter pares

(#7) ethernith válasza Rover623 (#6) üzenetére

ethernith
(fanatikus tag)

Étel módban nagyon szépen lehet paprikás krumplit vagy akár tarhonyát fotózni.

Nekem is van ilyen mód a Samsungban, eddig meg voltam nélküle :)

[ Szerkesztve ]

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal!

(#8) fateless

fateless
(PH! kedvence)

Nem igazán értem, hogy eddig miért nem cuppantak rá erre. A legtöbb telefon fizikai mérete amúgy is kb 2:1 arányú, így evidens is ez a képernyőméret.

A képszerkesztés egyébként az is lehet, hogy egy képen körbevágom a gyereket, majd kicsit állítok a színeken, hogy aztán elküldjem a feleségemnek, ahogyan a babakocsiban a fejére húzza a takaróját (ez csak egy példa, ami ma volt egy másik képpel egyetemben délelőtt). Szóval a képszerkesztés az ne mcsak photoshop lehet, hanem egyszerű műveletek is, amikhez nem fogom áttöltögetni a képet gépre és vacakolni vele, amikor a telefonról is megtehetem másodpercek alatt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9) tomboy0013

tomboy0013
(PH! addikt)

Remélem a kamera nagyon jó lesz, már cserélem is az 5X-et. Ügyesen adagolja az infót az LG, meghozta a kedvem a vásárláshoz.

LG G6

(#10) enemi válasza fateless (#8) üzenetére

enemi
(fanatikus tag)

Hjah. A kijelző másik felén meg facebookozol... Nah,de van akiknek érdekes lesz.. 1-2 alkalommal.
Osztott képernyőt eltudok képzelni pl felül egy dokumentum,alul számológép ls számolgatok a felsőből.. ja,hogy azt eddig is lehetett?

(#11) slimshady

slimshady
(senior tag)

Aláírom, jó a multitasking megléte, de használja telefonon, rendszeresen?

üdv.: SlimShady

(#12) Aryon87

Aryon87
(PH! nagyúr)

Alakulgat, mar varos nagyon a G6, minden featureval egyutt. Sikeresebb lesz mint a G5 ebben biztos vagyok. Mondom ezt G4, G5 utan..

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx + LG G3 titan

(#13) Rover623 válasza ethernith (#7) üzenetére

Rover623
(PH! félisten)

:Y
Menten' elbújdokolok szégyenembe' ! :D
Két Samu eszközöm is van, egyiken sincs... :B
Cserés is leszen mindkettő rögvest...ja, nem! ;]

primus inter pares

(#14) jacis válasza JoeYi (#3) üzenetére

jacis
(PH! kedvence)

"egy nagyon szűk hardcore réteg van csak akik telefon méretben osztott képernyőn mókolnak majd" -ebben a pillanatban is úgy használom a telefonom. Felül megy egy youtube videó az alsó részen meg írok Neked.
Nagyon sokan fogják így használni ebben biztos vagyok. Nagyon hasznos dolog.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#15) Aryon87 válasza jacis (#14) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

+1
Plane hogy a viber is mar a tamogatott reszhez tartozik

(#16) Crafter32 válasza jacis (#14) üzenetére

Crafter32
(őstag)

Ugyanúgy tudsz már androidon multitaskot használni mint a OS10 - en? Berakod háttérben a YouTube-ot közben bármit lehet csinálni? Vagy itt még mindig nem tart az android új verziója?

[ Szerkesztve ]

(#17) krystman

krystman
(őstag)

Ez mibe különbözik amit a Samsung telók tudnak? Egy régi S4 is tudja az osztott képernyőt!

(#18) Xaels válasza krystman (#17) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Semmiben. Az androidba is bekerült alapból ez a funkció. Itt a szokatlan képarányon van a hangsúly.

ChinaPhone AntiChrist - Owner of the Samurai Bear (XVS650A Custom)

(#19) djkakukk válasza krystman (#17) üzenetére

djkakukk
(fanatikus tag)

Sőt! A 2001-ben vett Motorola V2288-am is tudta az osztott képernyőt! :P

Úgy hívták: balta mód... :C

Ide csak olyasmit lehet írni, aminek a CSALÓK örülnek - Eladó cuccok: djkakukk.hu/shop - A szerencse 99% véres veríték - Az a lényeg, hogy az iPhone-ban is Samsung akku van - A 'bejelentkezés' nem egyenlő a 'privát nézéssel' - OP3

(#20) moleculez válasza Xaels (#18) üzenetére

moleculez
(őstag)

Nem volt még LG-m, de szimpi nagyon. (De most a Huawei p10-re vagyok rápörögve.)

"Durva h a föld már 2017 éves" Insta: @abusalempictures

(#21) tomboy0013 válasza Crafter32 (#16) üzenetére

tomboy0013
(PH! addikt)

Ez eddig is működött, csak nem a gyári youtube app-pal, legalábbis root nélkül nem. Ehhez semmi köze az androidhoz, ha úgy írják meg az app-ot, hogy futhasson a háttérben akkor futni fog. Én pl Firefox-on youtube-ozok ha épp nagyon szükségem van arra, hogy a háttérben menjen, bár a videókat általában nézni is szoktam ;)

LG G6

(#22) 2o1i

2o1i
(senior tag)

Nem tudom erre mekkora szükség van. Én pl soha nem használtam osztott képernyőn semmit. Tableten sem.
Az meg, hogy még nyúlik a kijelző... Remélem nem fognak mellé, mert szeretem az LG-t és a G2 után talán ismét benevezek egyre!
Meg kell majd nézni tesztben és főleg élőben. :)

(#23) Kasya válasza jacis (#14) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

+1
G3 ota nem tudok meglenni nelkule.
Kar, hogy az osszes programohoz root kell sokszor.

[ Szerkesztve ]

(#24) Blizzardking

Blizzardking
(senior tag)

"a Square Camera funkcióval az egyik képernyőfélen lehet az 1:1 arányú témát beállítani, a másikon pedig a fotót szerkeszteni"

Fotó szerkesztéskor mi szükség van a fél képernyőt kitakaró kamerára? :O
Tipikusan ez az a két felhasználás ahol tökéletes az ide-oda váltás, mert mindkettőt jobban lehet csinálni minél többet lát az ember a képből, plusz amíg a szerkesztéssek tökörészek, nem eszi az aksit tök feleslegesen az élőkép azon a részen ahol épp semmit nem csinálok. :O

(#25) ethernith válasza krystman (#17) üzenetére

ethernith
(fanatikus tag)

S3 is tudta. :) Imádtam!

[ Szerkesztve ]

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal!

(#26) Burt1793 válasza ethernith (#7) üzenetére

Burt1793
(PH! kedvence)

Ha kaját fotózol, azt biztosan felismeri és úgy fotózza, ne aggódj. :D

(#27) hagel

hagel
(PH! nagyúr)

Hehe. Jó kép.

Magyar BlackBerry Közösség - Magyar Channel-Surfer BBM Channel - C001A9A73 Face: Crossnordic

(#28) moleculez válasza Blizzardking (#24) üzenetére

moleculez
(őstag)

Amúgy mennyire életszerű, hogy a kamerának, meg a képszerkesztőnek egyszerre kell futnia? Okos dolog az osztott képernyő, de ez pont nem az a 2 app sztem.

"Durva h a föld már 2017 éves" Insta: @abusalempictures

(#29) tomboy0013

tomboy0013
(PH! addikt)

LG G6

(#30) Quqesz

Quqesz
(PH! kedvence)

G2-n már vokt másidik app, ami kis ablakban mehetett. G4 esetében volt már osztott képernyő, re ezek az ui részei voktak. Amúgy Jacisnak igaza van, sokan használják ezt a lehetőséget.

LG G2/G4/ Honor 8 & Asus Zenpad 10,1;Panasonic TZ20

(#31) Aryon87 válasza tomboy0013 (#29) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Jo lesz ez, sikeresebb lesz mint a G5 volt ugy gondolom. Tetszik. A lekerekitett sarkak a kijelzoben szokatlan latvanyt mutat.

(#32) A.K. válasza errorcode06 (#2) üzenetére

A.K.
(újonc)

az akkumulátor üzemidő mond neked valamit?

(#33) Balzak83 válasza Aryon87 (#31) üzenetére

Balzak83
(senior tag)

Visszatér a régi Videoton tv fíling. A kijelző miért nem domború?

Én sosem használtam az osztott nézetet. Egyszerűen túl kicsi volt hozzá a kijelző. Egy jó alkalmazásváltó, mint pl. V10/20 sokkal praktikusabb.

When I wrote this code only God & I understood what it did. Now only God knows.

(#34) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(őstag)

Ez is olyan dolog, amit állítólag sokan használnak, de nekem például totál felesleges. Sosem használtam, pedig az S4 kivételével megvolt a teljes S széria, ahogy az egykori iPhone-omban sem éreztem nagy szükségét a gigafícsörként előadott nyomásérzékenységnek.

(#35) Aryon87 válasza Balzak83 (#33) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Lehet jobb is hogy nem lesz edge feeling. Az maradjon meg szepen a Samunak.
En se hasznalom az osztottat, de G4 idejeben hianyoltam a vibernek a tamogatottsagat. Most hogy nagyobb is lesz a kijelzo, sztem meg jobb is lesz.

(#36) Blizzardking válasza Burt1793 (#26) üzenetére

Blizzardking
(senior tag)

Különösen a kockacukrot :DDD

moleculez - egyből szemet szúrt nekem is.

(#37) Fall-N

Fall-N
(senior tag)

A képarány még hagyján, de ez a lekerekítés egy baromság. Tényleg ahogyan írták előttem LG nem tudja merre menjen tovább. A fém ház viszont tényleg hasznos előre lépés.

[ Szerkesztve ]

EMUI témáim: (G+) https://goo.gl/LEVjOJ

(#38) sheratan válasza Crafter32 (#16) üzenetére

sheratan
(PH! félisten)

Igen, nagyon hasznos funkció, hogy egy videót a háttérbe tudsz tenni, miközben fut. A tévét is gondolom a fal felé fordítva használják sokan, tök praktikus :K

Eladó cuccok: https://goo.gl/BGtlXx -> Luphie és Bobyt Honor 8 aluminium bumper tok, TFZ Series 1S fülhallgató

(#39) UnA válasza Crafter32 (#16) üzenetére

UnA
(Korrektor)

Az Android mindig is tudta a multitaskingot, de a mobil alkalmazások más logika alapján fejlődtek:
- a kijelző aránylag kicsi, egyszerre egy app látszik
- az erőforrások mennyisége véges, érdemes takarékoskodni

(#40) Balzak83 válasza UnA (#39) üzenetére

Balzak83
(senior tag)

Na pont ez az. Kis kijelzőt felezni? Inkább akkor tényleg jobb hogy gyorsan cserélgeted a tartalmát

When I wrote this code only God & I understood what it did. Now only God knows.

(#41) Chevalier válasza tomboy0013 (#29) üzenetére

Chevalier
(tag)

Slácok hol a lézeres távolságmérő

(#42) slimshady válasza Crafter32 (#16) üzenetére

slimshady
(senior tag)

Ha fizetsz elvileg megy háttérben. YouTube Red. Valaki próbálta?

(#43) Aryon87 válasza Chevalier (#41) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Kepek alapjan ugy tunik hogy kivettek. Csak kerdes h miert.
Ami meg feltunt: az elolapon nem latom a led helyet sem...

[ Szerkesztve ]

(#44) slimshady válasza Aryon87 (#43) üzenetére

slimshady
(senior tag)

A lézer úgyis csak közeli témához kell. Szerintem az nem must have, bár jó kérdés, miért szedték ki.

(#45) janeszgol válasza Crafter32 (#16) üzenetére

janeszgol
(PH! addikt)

Már a 4.1 is tudná. Látom még mindig nem érted, hogy a Google gerince a reklámok.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#46) janeszgol válasza tomboy0013 (#29) üzenetére

janeszgol
(PH! addikt)

Szerintem állati jól néz ki. Az LG nagyon elkeseredett lehet, ha meghallgatta a fórumok G2 visszasírását.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#47) A 2. Vesztes válasza JoeYi (#3) üzenetére

A 2. Vesztes
(senior tag)

Egyetértek azzal, hogy ezt csak kevesen fogják kihasználni, de azért az újdonságokat illik bemutatni. Nekem teccik. Engem megerősített benne, hogy ilyen telefont szeretnék, és izgatottan várom az osztott mókolást!

Jó volt az a G4 is! :K

Vuff!

HTC ONE M9+(IRON-CLAD GENERAL) + Feketeszeder Q10 + Icipicipuha Lumia 5 + Meizu M5 + iPad Er2 + pörköltelnyelő lik a fejen.

(#48) Mr.Silkó válasza sheratan (#38) üzenetére

Mr.Silkó
(őstag)

:DD :C

[ Szerkesztve ]

(#49) mackoapo11

mackoapo11
(fanatikus tag)

Teljesen egyetértek a fentebb hozzászóló szagértö kollégákkal,érthetetlen,hogy a samun kívül minek gyárt más telefont. Az étel funkciót is ök vitték tökélyre. Recept kinéz, telo töltöre dug,kijelzövel lefelé lerak,rá a fazék és már rotyoghat is a bableves. :))

(#50) macii97

macii97
(senior tag)

Miért jó, hogy a kijelző sarkai le lettek kerekítve? :(((

ONEPLUS 3T & Samsung Galaxy Tab S 10.5

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.