Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz flash- #34 üzenetére

    igo-ban is van elvileg ilyen adatgyűjtős sebességinfós cucc, de nem tudom mennyire használja magyarországon az adatokat, de elvileg ez is ilyesmi célzattal került bele. A varázslóban talán a második kérdés, én engedélyeztem is az adatgyűjtést (ahogy a szülinapp-ban is). Most már nem csak az autók gyári navijáról, hanem a play-ről/app store-ról vásárolt szoftverekről is jöhetnek adatok, lehet hogy jó lesz ez is. Emlékszem amikor fiatal volt a waze, itt vidéken én hasítottam a nyomvonalakat az üres pusztában, és volt hogy több mint 100km-re volt a legközelebbi wazer. Aztán most már teljesen jó az úthálózat, események viszont nem sűrűk errefelé. Akinek Budapest a világ, annak a waze biztos a legjobb, de vidéken és külföldön azért az igo is számításba jöhet. Sőt, ismerek olyanokat is akinek nincs mobilnet csomagja, azok nem sokat érnek a waze-el, kiforgatná a vagyonukból a kilobyte alapú adatszámlázással...

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Aktív témák