Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    Zenfone 8-at használok és habár meg vagyok vele elégedve, a ZF9-re váltani fogok. A Design-ja feketében nekem nagyon tetszik. Ez az első telefonom ahol a kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasó van, viszont nagy valószínűséggel az utolsó is. Pixel 4-es 3D arcfelismerés és LG féle (v30-g7) ujjlenyomat olvasó után ez a kijelzőbe integrált marhaság nem jött át. Abban bízom, hogy talán ennél már végre valami jó féle dedikált DAC-t (nem a Snapdragon integrált solution-je, hanem Cirrus vagy ESS Sabre) kapunk.

    Egyetlen problémám van és nem feltétlenül csak az Asus-szal, de hogy ez is majd A12-vel fog kijönni, aztán 2 hónap után már az A13 is elérhető lesz rá (szóval majd itt is mossa kezét az Asus, hogy "mi teljesítettük a két főverziót" csakúgy mint tették az összes Zenfone-nal (sajnos). Pixel 4-em és a Zenfone 8-am ugyanakkor lesz "End of support", ami szerintem eléggé nevetséges az Asusra zézve (és az összes hasonló cégre nézve akik ezzel trükköznek). Értelemszerűen Android verzióra értem (Mindkettőre A13 lesz az utolsó major OS Update)

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák