Új hozzászólás Aktív témák

  • sharp4

    őstag

    válasz <Adamsky> #371 üzenetére

    (#369) sharp4
    "Miért akarnám visszatölteni?"
    Had kérdezzek vissza. Akkor minek van Exercise record menüpont? Vagy Activity record? Minek bármilyen "statisztikai" menü / funkció, ha az óra úgyis csak amolyan pufferként szolgál (a Te szavaidból ezt olvasom ki). Lehet én ülök fordítva a lovon, de azt hittem, hogy alapadatok szintjén (nyilván az app tud, tudhat többet is) az óra és az alkalmazás mindig szinkronba van, ill. szinkronba hozható.
    Utána fogok járni, hogy az Amazfit készülékeinél mi a helyzet. Most már kíváncsi vagyok.

    Exercise menüpont sztem felesleges. Nem kis képernyőn fogom böngészni a több hetes edzéseimet. Az óra tartalma szinkronba hozható a Huawei Health-el. Értem mit mondasz, de nincs ésszerű érv mellette. Akkor lenne nagyobb priorítása, ha előre útvonalat szeretnék rátölteni (mint pl. Garmin órákon lehetséges), amin a túrát, edzésemet szeretném végezni. Nyilván akkor nagyon zavarna, hogy nem működik a megfelelő visszafelé szinkrpnizáció.

    (#387) imiadmin
    Az 5-7 napi adattárolás sztem a lépes illetve a pulzusadatokra vonatkozik. Ha nem történik szinkronizálás, akkor gondolom a régebbi adatok elvesznek. Ez a Xiaomi Mi Band esetében 10 nap.

    [ Szerkesztve ]

    Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

Új hozzászólás Aktív témák