Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    válasz Fikasz #260 üzenetére

    - Wifi nincs benne.
    - pulzust mér, kardio adatokat EKG-t nem
    - NFC van benne, a nem Ázsia verzióban is, de nem használható fizetésre és úgy amúgy semmire
    - ez nem wear os alapú, nincsen önálló térkép alkalmazás az órán
    - minden üzenet olvasható, interakció nélkül korlátozásokkal
    - nem jeleníti meg a képeket, és a hosszú üzeneteket pl Gmail csak tárgy
    - nem az appokat kezeli hanem a telefon értesítéseit, tehát amit értesítésben el tud fogni a teló, annak a megjelenítése is megy a fenti korlátozásokkal
    - nem ez nem Google alapú, saját OS, de ez már a korlátozások előtt így volt

    Aki minden fenti dologra megoldást keres az ne ezt az órát válassza. Ez nem okosóra hanem egy sok sok funkcióval megáldott tracker, 10-14 napos töltési ciklussal.

    És akkor a saját véleményem. (Pebble Kick-starter edition óta viselek ilyen kütyüket a kezemen) Volt nagyon buta órám és volt nagyon okos okos órám, mindent is tudott, de...
    - Az aksi cserébe minden második nap töltést kért
    - olyan pici, hogy mondjuk egy üzenetre válaszolni katasztrofális élmény volt
    - lehetett rajta videót nézni ami vicces volt de nyilván useless
    - Google maps is volt rajta amit egyszer használtam, ebben a méretben sok értelme nincs (öreg vagyok és közelre már csak szemüveggel látok)
    - sok sok alkalmazást lehetett rá telepíteni, de kb ott kötöttem ki a végén mint ami ezen is van, a többit töröltem.

    Nincs olyan óra ma a piacon ami minden itt felsorolt jó tulajdonsággal bír. Valamit el kell fogadni kompromisszumként akármit választ az ember. Vagy van de azért nem tudok sokat azokról, mert nincs az az Isten, hogy egy ilyen funkcionális eszközre sok sok 100e-t költsek

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák