Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz nyisziati #17 üzenetére

    Ok, de ezek között egy rakás olyan van, ami már kifutott, illetve egzotikusabb modellek, amihez valószínűleg nulla support van itthon, külföldre meg nem küldözgetném gariztatni - ennek ellenére még fogok játszani a szűrőkkel, hátha találok valami olyat, ami megfelel.

    Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, nem csak az OIS a fontos, hanem a normális, Magyarországon is érvényesíthető garancia, IP védelem (legjobb az IP68), az értesítési led-et is kedvelem (habár a legtöbb új szériából kimarad), illetve mióta volt S7-em, azóta az amoled panelt is nagyon megszerettem.
    Szóval minden paramétert figyelembe véve az S9 tetszik a legjobban, csak sajnálok ennyi pénzt telefonra kiadni (illetve itt is van, ami nem tetszik, pl. kicsit hajlított kijelző, stb) - szóval ha fele olyan jó hardware-rel lenne mondjuk egy S9 Lite, ami tudná a fotós képességeket (OIS-t is), amoled panelje lenne, IP68-al és értesítési leddel, 2 év itthoni garanciával, olyan 100k körül, akkor már lehet, hogy indulnék megvenni :)

    elfelejtette: az kemény, hogy ennyi páralecsapódást nem élt túl - ehhez képest nekem a Nokia E72 anno kibírta azt is, hogy koncerten, szakadó esőben kameráztam vele - akkor úgy tűnt, hogy behalt, száradt 1-2 napot, és ment tovább gond nélkül :). Igen, amúgy egyetértek, ez is egy fontos tulajdonság, nekem nagy megkönnyebbülés, hogy nem kell ezen is aggódni.

    Bossyy: és mennyi ideig/hány darab P20 volt olyan áron? Mert mire az egyik topicban láttam, hogy van, addigra már 0 db volt készleten - szóval ez nem igazán egy széles rétegnek elérhető ajánlat, pár szerencsésnek talán jutott belőle (Mate 10 Pro is 80k-ért volt állítólag, az is nagyon megérte volna ennyiért), de ezt az árat kár szerintem felhozni abból a célból, hogy összehasonlítsd egy normál árral.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák