Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    Én szeretem a Huaweit és Mate 9 pro tulajdonosként kicsit csalódott vagyok, már csak azért is mert a Kirin 960 1080p-ben tudja a 120fps-t és 720p-ben meg a 240fps-t, miközben hardverileg jelentősen gyengébb a 970-nél. Én beáldoznám a 960fps-t ezekért, mert értelme így nem sok van, hogy mi határozzuk meg azt a nyúlfarknyi időt. Egyébként a telefon se tetszik és az árát is sokallom, de a teszt nagyon jól meg lett írva szentkuti11 tesztjei a kedvenceim. :)
    Kár, hogy az infraport ebből is kimaradt és a sztereóhangszóró, bár ebbe az árba simán belefért volna, de a mai gyártók egyre inkább felejtik ki a készülékeikből, még szerencse, hogy a Xiaomi nem ezt az utat járja még.

    Ezt offba rakom, mert ez a saját kis elemzésem lesz akár figyelmen kivül is hagyható, senki se húzza fel magát rajta feleslegesen:
    Nekem van egy Mate 9 Pro-m ami 2016 év végi konstrukció és GSM Aren-an a képeket összevetve és a videót azt kell mondjam szebbet lő az M9Pro és videóban is jobb, záridőbe is 32secig engedi a képet. Van sztereó hangszóró, van infraport, AOD, Amoled, 16:9 képarány, 2k kijelző, 4.000-es akkumulátor, jack aljzat (ebbe van külön erősítő), usb type C. Ha ezt tudták 2016 végén megalkotni, miért kell sok dologban vissza lépni az újabbakkal drágábban?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák