Új hozzászólás Aktív témák

  • erkxt

    tag

    Kezdjük ott, hogy a dell monitoros játék után nem akartam több nyereményjátékon részt venni. Aztán mondom egye fene ha már öt mail is jött, hogy lehet nyerni, akkor jövök. Itt jegyezném meg, hogy épp nagyon nyomkodtam a telefont amikor állandóan bejelzett, hogy mobil aréna mail. Ment is a spam mappába. Mostmár egy játék se érdekel.. Befejeztem, de nem ezért. Ezek a kérdések hányinger keltőek.. Nem tudom ki találta ki ezeket, de az egész játékot törölném. Melyik játékokat probálta ki a szerkesztőség??? Hol? Mert a google csak m5 tesztet dobott a mobilarénától és negyed óra idegbaj után az összes többi kérdést lehánytam.. Nem sikerült a Tablettel kapcsolatban értelmes dolgokra értelmes kérdést feltenni, mint mondjuk a Dell játék során. Tényleg gyűrűk ura filmeket nézegessek melyik mennyi órás, ráadásul van mindegyikből vagy három féle bővitett... komolyan? Kit érdekel. Ez lett volna egy értelmes kérdés e helyett a fos helyett. Figyelj! Mennyi az üzemideje ennek a szarnak. Ennyi. Kész. Tartsátok meg a tabletet nem kell.. Boldog Karácsonyt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák