Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz lcee79 #301 üzenetére

    Csak azért töröltem le, mert Chronus-t akartam használni, de aztán rájöttem, hogy elég jó a gyári widget is. Na igen, aztán jött a fekete leves, mert az meg így nem mutatja az időjárást.

    A képekből letöltöttem néhány éppen akkorát, mint a kijelző felbontása, mégis ergya a végeredmény...

    Más. Használ valaki Nova Prime-ot ezen a készüléken? Van egy olyan érdekessége, hogy ha elfordítom vízszintsebe a kijelzőt, a dokk nem kerül át az alsó oldalra, hanem marad a jobb oldalon, mint portrait üzemmódban, a különbség csupán annyi, hogy az ikonok elfordulnak. Azért érdekes, mert ugyanezzel a konfiggal használom a Samsung A 10.1 készüléken, és ott rendesen lekerül elfordítás esetén a helyére. A beállításokat áttúrtam, de semmit nem látok, amivel befolyásolni lehetne ezt a részt.

    stemplar07: a BT beállításokat valóban lehet állítgatni a fejlesztői beállításokban, de az AptX HD nálam a legmagasabb érték. Ami érdekes, hogy látszólag meg sem jegyzi a választást a készülék, mindig marad alapértelmezett módban. Ez azért gáz, mert így nem kompatibilis a Fitbit, és még egy csomó más eszközzel sem, de ezt már megszoktam, Huawei "sajátosság".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák