Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz kammler #13 üzenetére

    "Érdekes mód a gyári amazfit ugyanekkora 0:057-től mérte az alvást..." -és az óra mit mond?
    Ez mondjuk gáz, hogy egy 3rd party alkalmazás jobban kezeli az órát és többet tud (ez mondjuk már annyira nem kirívó), mint a gyári megfelelője.

    (#26) nlewyc85
    A Bip-el anno a Xiaomi elég csúnyán "berúgta az ajtót". Nem volt egy "matyó-hímzés", de szemérmetlenül olcsó volt tudásához képest, és szemben a sok "okos(ka)órával" napon is lehetett használni. Véleményem szerint a Xiami-nak csak update-elni kellett volna (csinosabb külső és vízállóság) ...
    Az amit írsz, hogy a Bip az elején GPS-ben jó volt (ezt a kolléga órája esetén saját szememmel is láttam) és most nem (annyira), szvsz. nem kecsegtet túl sok jóval. Ha fordított esetben lenne, talán ...
    Egyébként a 42-es még Istenes. Attól láttam már szépen log-olt nyomvonalat, de a 47-es eléggé reménytelennek tűnik ilyen szempontból. Egyesek szerint a szeptemberi, ill. az azt követő órák jobbak (értsd: valamit reszeltek a hw.-n). Ha, ez igaz, akkor ez megint csak azt támasztja alá, hogy ez szoftveresen nem egy "menthető helyzet".
    Egyébként létezik a Watch GT-ből is 42 (igaz elég drága) és ott van a Honor Watch Magic (nekem is ilyen van), ami szintén 42-es ...

    (#27) INGJOKE
    Szvsz. a Stratos nem geek-ebb, hanem inkább a komoly(abb)an sportolóknak való.
    Nekem az egyetlen bajom a Stratos-okkal, hogy számomra (!) túl nagyok.

Új hozzászólás Aktív témák