Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    Elsőnek két kört futnék. Az egyik. Marha jó ötlet a kameránál a beágyazott videó. Az se rossz, ha új böngészőfülön nyitja meg, de halálra idegesít, amikor csak letöltődik a vinyóra, aztán úgy kell megnézni. Szóval ha beszélhetek a többiek nevében annyiszor veregessétek vállon Bone-t, ahányan hozzászólnak a cikkhez. A kivétel majd mínuszol.
    Kettő. Mindig túlzásnak éreztem azokat a reakciókat, akik egy bizonyos kedvezőtlen részlet miatt (amit elsőnek néznek meg a tesztben) nem olvassák el a cikket. Jack elhagyás, kamera, Ram mennyiség stb. De most én is majdnem így tettem. Ez a kijelző. Az hogy kint még árnyékban is alig látszik a 30 ezres kategóriában is elfogadhatatlan már (2017 és 2018), nem hogy a csúcskategóriában.

    Amúgy nagyon szép a telefon, a hardver jó, a kamera nekem tetszik. Tetszik, hogy a színeket természetesen hagyja, nem színezi, mint a Huawei P20 Pro vagy a Samsung akármelyik. Annak pedig mindig örülök, hogy a beszélgetési hangminőség csak nagyon ritkán marad ki a tesztekből. Nem csak Bone cikkjeiből, hanem a többiből sem hiányzik, csak ritkán.

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák