Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Mindenki úgy beszél róla, mintha telefon lenne, de ez inkább egy tablet/érintő kijelzős laptop hibrid, amivel ha nagyon kell telefonálni is lehet. Ezért a kamerak száma és tudása szerintem nem annyira mérvadó. Márcsak azért sem lehet telefonnak szánt cucc, mert pont a kijelző arányból adódóan ez nem az a méret (nagyon széles), amivel kényelmes lenne beszélni, plusz összecsukva nincs is rajta kijelző, hordozni meg nem "kifele hajtva" fogod, hogy szabadon sérüljenek a kijelzők. Főleg azért mert az összecsukhatóság miatt gondolom az, hogy mindkét kijelzőre tempered glass protektort rakj felejtős. Szóval hvástfogadni mindenképp problémás, mert ha még valami oldalgombbal fel tudod venni, akkor sem látod ki hívott, ha meg ki kell nyitni előbb, majd kifele megint félbehajtani az megint a kuka kategória.

    Gyakorlatilag ez egy cellular iPad rivális, kb. abban az árkategóriában is van, mint egy iPad Pro. Viszont szoftveresen ez még szerintem nagyon messze van. A Microsoft a Windows, az Android és az Amazon szoftvereit akarja összehangolni egy 3rd party hardware-re (Snapi 855), de ez sosem lesz olyan "seamless", mint az Apple-new csak a saját szoftverjét optimalizálni a saját vasra...Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák