Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    válasz TESCO-Zsömle #21 üzenetére

    Nagyon hosszan el lehetne beszélgetni a dolgokról, de nem akarom off-ba dönteni a topikot. Teljesen megértem amit írsz. Nem tudom mikor játszottál utoljára a Horizon 4-ik részével, de hónapról-hónapra a rajongók kedvéért mindig csempésznek bele valami kis plusz újítást és az a végtelen szabadságérzet, hogy árkon-bokron mehetsz keresztül-kasul egyszerűen nagyon jó. A térképen az összes ikon kikapcsolható, ilyenkor semmi nem zavar a krúzolgatásban, én a sebességérzetet nagyon jónak találom, a fizikát is inkább érzem közelebb a Sim-hez mint az árkádhoz, ezzel nem azt mondom, hogy fél Sim, csak ha minden segítség ki van kapcsolva a hőmérséklet változástól az esőig minden érezhető a kocsin vezetéskor, akár verseny közben is. Ma feltettem a Crew 2-t, de 5 perc után le kellett törölnöm, egyszerűen botrány, a TD-ről videókat néztem, tényleg nagyon sok ötlet van benne ami a Forza-ba is jöhetne. Azok az apró de hangulatfokozó dolgok, mint a Lámpa kapcsolás, indexelés, vészvillogózás, motorleállítás, fedélzeti számítógépek adatmegjelenítése. Nos a open world sim vezetésre meg annyit, hogy állítólag ennek a generációnak voltak határai ami miatt nem bírta, szóval ha igazak a pletykák /általában nem azok/, akkor valóra válhat ez az óhaj. De továbbra is azt tudom mondani, ha csodát vársz Open World autós játéktól azt a Horizon tudja szállítani, vagy fogja. Na de ha a TD új része tényleg minden szinten hozni fogja az első részt és keresni fogom a megjelenés vagy tesztek alatt a kommentedet mindenképpen kipróbálom én is. Remélem lesz a Horizon-nak méltó ellenfele, mert a konkurencia mindig jobb ötleteket és játékokat szül oda-vissza. :)

Új hozzászólás Aktív témák