Új hozzászólás Aktív témák

  • adamssss

    veterán

    válasz janeszgol #39 üzenetére

    Egyrészt szeretem az ilyen ex-katedra kijelentéseket játékokról, filmekről, ételekről, hogy ez a legjobb mert én ezt szeretem. Ok.

    Másrészt jó nagy tahó vagy, hogy bespoilerezel bárhova de főleg egy játék topikjába ahol simán lehetnek olyanok akik nem játszottak még a játékkal. Tudok gratulálni.

    joey04: Én aláírom, hogy ez egy jó játék volt és megérdemel egy remake-et de a bajom az, hogy ez kezd tendencia lenni. Pechemre most bukott ki belőle, és lehet, hogy nem a legjobb topikba de gyakorlatilag nem telik el már hét hogy ne jelentsenek be egy remake-et. És közben meg mennyi új címet kapunk...

    KRoy19: Csak az elv miatt. Ha egyszer tudtak jó játékot csinálni akkor valószínűleg tudnának másodszor is csak mint írtam az sokkal több idő, pénz és munka. Egyébként ezzel a játékkal valószínűleg pont fogok játszani mert anno valamiért kimaradt de szívem szerint egy petákot nem adnék ezekéért max az olyanokért ahol a játékmenetet is a kor követelményeihez igazítják. Sajnos ezekből van a kevesebb.

    Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Új hozzászólás Aktív témák